V košíku nejsou žádné položky.

Součet: 0,- Kč

Robotické vysavače

Robotické vysavače jsou moderním řešením pro usnadnění domácího úklidu prostor a to bez vaší fyzické účasti. Díky inovativnímu designu a pokročilým technologiím dokáží efektivně vysát všechny nečistoty na podlaze. Jsou vybaveny speciálními rotačními kartáči a výkonými motory. Umí překonávat nízké překážky a dosáhnout i do míst, která jsou jinak obtížně dostupná.

Robotické vysavače iRobot lze ovládat nejen manuálně přes ovládací panel na vysavači, ale také pomocí dálkového ovládání nebo pomocí chytré aplikace ve vašem telefonu. Dokážete na dálku jednoduše nastavit na konkrétní čas úklidu. Vysavače iBoot jsou vybaveny inteligentními programy, které se naučí mapovat , navigovat a pohybovat se po vašem domově. Vysavače však májí dostatečnou kapacitu baterie, která jim umožní vysát celý prostor a následně se automaticky vrátit na nabíjecí stanici.


Výhody a klíčové funkce robotických vysavačů:

 • Dokonalý úklid (pokročilá technologie a inteligentní systém navigace dokáže vysavač iRobot přizpůsobit různým povrchům a vysát perfektně všechny nečistoty i prach)
 • Všestrannost (vhodné na všechny typy podlah i koberce)
 • Jednoduchá obsluha (stačí nastavit dálkově úklidový režim a nechat ho pracovat)
 • Čištění kolem překážek (díky citlívým senzorům se dokáže beznárazově vyhýbat překážkám - nábytek, předměty, zdi)
 • Vysávání zvířecích chlupů (vybavení speciální filtrační technologií, která dokáže účinně vyčistit všechny chlupy vašich domácích mazlíčků)

Chytrý domácí iRobot pomocník pro dokonalý úklid podlahy. Využijte předností robotických vysavačů a už nikdy se nebudete zabývat ručním úklidem podlahy!


Tabulka  Seznam 

položek: 2

 1. Robotický vysavač iRobot Roomba 676

  4 958 Kč bez DPH 5 999 Kč s DPH
  Robotický vysavač na všechny typy tvrdých podlah i koberce, vhodný na zvířecí chlupy, provoz 120 minut, úklid … Více
 2. Robotický vysavač iRobot Roomba 976

  8 264 Kč bez DPH 9 999 Kč s DPH
  Špičkově vybavený model Roomba 976 vám pomůže udržet náskok před každodenní invazí prachu a nečistot. Přesná … Více

Tabulka  Seznam 

položek: 2