V košíku nejsou žádné položky.

Součet: 0,- Kč

Půjčovna úklidové techniky

Půjčovna úklidové techniky

Půjčovna čistící a úklidové techniky Hradec Králové vám nabízí možnost pronájmu všech potřebných zařízení pro profesionální čištění a úklid včetně potřebné chemie. Naše široká nabídka zahrnuje vysavače, mopy, parní čističe, čistící stroje na koberce a mnoho dalšího od předního výrobce Nilfisk. Ceny pronájmu jsou flexibilní a závisí na konkrétním zařízení, délce zapůjčení a požadovaných službách. Můžeme vám připravit individuální cenovou nabídku po přesné specifikaci vašich požadavků.


Rezervaci techniky můžete provést prostřednictvím naší webové stránky (email: info@euroliftcz.com) nebo telefonicky. Náš zákaznický servis je k dispozici pro veškeré dotazy a asistenci při výběru a rezervaci potřebné techniky.


Výhody půjčovny čistící a úklidové techniky:

  • Rychlé a snadné získání potřebné techniky bez nutnosti investovat do vlastního zařízení
  • Profesionální a spolehlivé vybavení od předního výrobce Nilfisk
  • Možnost krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem dle vašich individuálních potřeb
  • Flexibilní ceny a výhodné nabídky pro pravidelné zákazníky
  • Kvalifikovaný personál připravený poskytnout vám veškeré nezbytné informace a rady ohledně používání pronajaté techniky

Nabídka čistící techniky Nilfisk půjčovna Hradec Králové:


Vysavače

Naše půjčovna nabízí široký výběr vysavačů pro různé účely. Zvolte si ze základních modelů pro běžné domácí úklidy až po profesionální vysavače pro velké prostory. Naše vysavače se vyznačují vysokým výkonem a efektivním vysáváním.


Vysokotlaké čističe

Pokud potřebujete důkladně vyčistit terasu, fasádu, chodník nebo jiný povrch, naše půjčovna nabízí vysokotlaké čističe, které vám to umožní. Naše vysokotlaké čističe mají dostatečnou sílu na odstranění nečistot a mastnoty z jakéhokoli povrchu. Jsou jednoduché na obsluhu a nabízejí různé nastavitelné trysky, takže si můžete nastavit tlak čistící vody podle potřeby.


Podlahové stroje

Pro důkladné čištění velkých podlahových ploch jsou podlahové stroje nezbytností. Naše půjčovna nabízí širokou škálu podlahových strojů různých velikostí a výkonností. Podlahové stroje umožňují rychlé a efektivní čištění díky své velké pracovní šířce.


Čističe koberců

Pokud máte doma koberce, víte, jak obtížné mohou být jejich čištění. Naše půjčovna nabízí čističe koberců, které vám to usnadní. Naše čističe koberců jsou vybaveny efektivními kartáči a sacím systémem, který odstraní nečistoty a skvrny z koberců a čalounění. Jsou jednoduché na použití a navíc šetrné k vláknům koberce, takže váš koberec zůstane čistý a jako nový.


Půjčovna čistící a úklidové techniky