V košíku nejsou žádné položky.

Součet: 0,- Kč
Nakupovat dle

Nákupní volby

Vysavače

Vysavače jsou vhodné pro suché i mokré vysávání různých typů povrchů včetně pevných podlah a koberců. Díky skvělé manévrovatelnosti se snadno přizpůsobí každému povrchu a zaručí dokonalou čistotu . Vysavače jsou vybaveny inovativním systémem filtrů, který zachycuje mikroskopické částice, alergeny a roztoče. Naše vysavače zaručují čistější a zdravější prostředí vhodné i pro alergiky.

Naše společnost přináší kvalitní vysavače značek Nilfisk, Viper, iRobot, které vám pomohou dosáhnout dokonalého uklidu vašeho domu, kanceláří i průmyslových prostor. S našimi vysavači budete mít vždy čisté a zdravé prostředí, díky kterému se budete cítit příjemně a pohodlně.


Typy vysavačů:


Domácí vysavače

Domácí vysavače jsou navrženy speciálně pro úklid v domácnosti. Jsou ideální pro vysávání koberců a podlah. Naše vysavače jsou vybaveny výkonnými motory, které efektivně odstraňují prach, nečistoty a alergeny ze všech typů povrchů. Díky kompaktnímu designu, snadno ovladatelným funkcím a praktickému ukládání jsou naše domácí vysavače ideální volbou pro každý domov.


Průmyslové vysavače

Průmyslové vysavače jsou navrženy pro profesionální úklid ve velkých prostorech, jako jsou kanceláře, obchody, sklady nebo průmyslové haly. Naše vysavače nabízejí vysokou sací sílu a velkou kapacitu nádobky na odpad. Jsou vybaveny speciálními filtracními systémy, které efektivně zachytávají prach, třísky, piliny a další nečistoty. Díky ergonomickému designu a snadnému ovládání zvyšují efektivitu úklidového procesu a velice usnadňují práci.


Robotické vysavače

Robotické vysavače jsou nejnovějším trendem v oblasti úklidových vysavačů. Naše vysavače iRobot jsou vybaveny inteligentními programy, které se naučí mapovat a navigovat po vašem domově. Mohou být ovládány pomocí chytrého telefonu a nabízejí různé režimy čištění a plánování úklidu. S našimi robotickými vysavači už nebudete muset trávit čas a energii vysáváním, protože se o to postará za vás.


Výhody a klíčové funkce vysavačů:

 • Silný sací výkon pro účinné odstranění nečistot a prachu
 • Vysoká účinnost filtrace díky inovativnímu systému filtrů pro zachycení mikroskopických částic a alergenů
 • Nízká hlučnost pro pohodlné a nerušené vysávání
 • Dlouhá provozní doba a kapacita baterie
 • Skvělá manévrovatelnost a snadné používání na různých typech podlah


Tabulka  Seznam 

Zobrazeno 1 až 12 z 26 celkem

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Tabulka  Seznam 

Zobrazeno 1 až 12 z 26 celkem

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3