V košíku nejsou žádné položky.

Součet: 0,- Kč
Nakupovat dle

Nákupní volby

Podlahové stroje

Podlahové stroje značky Nilfisk, ARTRED a dalších značek jsou profesionální čistící stroje navržené pro efektivní a rychlé čištění různých druhů podlah včetně vinylových, dřevěných, keramických a betonových. V naší nabídce najdete široký výběr podlahových strojů, které vám usnadní úklid a udrží vaše podlahy v perfektním stavu. Stroje na podlahy Nilfisk jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a v odolném provedení pro jejich dlouhou živostnost. Jsou vybaveny moderními technologiemi s ohledem na jednoduché ovládání a snadné použití. Tyto výkonné stroje poskytují vysokou kvalitu čištění a zanechávají vaše podlahy dokonale čisté a lesklé.


Typy podlahových strojů:


Podlahové mycí stroje Nilfisk, ARTRED a dalších značek

Podlahové mycí stroje jsou dokonalým řešením pro úklid vašich podlah. S jejich pomocí si můžete snadno a efektivně udržovat čistotu v různých prostorách, včetně domů, firem, kanceláří, skladišť, škol a veřejných budov.


Zametací podlahové stroje Nilfisk

Zametací podlahové stroje jsou praktickým řešením pro rychlé a efektivní zametání velkých prostor. Díky svému kompaktnímu designu a výkonnému sacímu mechanismsmu dokáží zachytit i jemné částečky prachu a nečistoty.


Robotické podlahové stroje iRobot

Tyto inovativní robotické vysavače přinášejí efektivitu a pohodlí do úklidu vašeho domova nebo kanceláře. S moderní technologií a inteligentním programováním dokáží tyto stroje zajistit pečlivé a důkladné vytírání různých tvrdých povrchů bez nutnosti manuálního zásahu.


Výhody a klíčové funkce podlahových strojů:

 • Rychlé a účinné čištění podlahy
 • Vysoká kvalita čištění
 • Vhodné pro různé druhy podlah
 • Jednoduché ovládání
 • Ergonomický design pro snadné použití
 • Dlouhá životnost
 • Nízká spotřeba energie

Tabulka  Seznam 

Zobrazeno 1 až 12 z 36 celkem

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Tabulka  Seznam 

Zobrazeno 1 až 12 z 36 celkem

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3