V košíku nejsou žádné položky.

Součet: 0,- Kč

Podlahový mycí stroj COMBI plus

Více pohledů

Podlahový mycí stroj COMBI plus

Kabelový stroj s kombinovanými funkcemi vysávání a mokrého vytírání pevných podlah současně. Vhodný pro bleskový úklid domácích prostor. S 1 kartáčem ve standardní výbavě plus 1 náhradním.

Dostupnost: 6 - 10 dnů

5 721 Kč bez DPH 6 922 Kč s DPH

Detaily

Podlahový mycí stroj Combi plus

Nilfisk Combi je domácí přístroj navržený, vyvinutý a konstruovaný v Dánsku. Vyznačuje se jednoduchým, účelným desingem a funkcemi pro impulsivní úklid voděodolných pevných podlah (dřevo, lakované parkety, dlažba, linoleum, PVC aj.) v domácnosti.
- v klidovém režimu stojí bez opory - nádrž na čistou vodu 550 ml - nádrž na špinavou voudu 525 ml - lehké uvolňování obou nádrží - omyvatelný filtr pro zachycení prachu a nečistot - parkovací základna slouží i pro odložení a usušení kartáče bez deformace - páčka pro vypouštění odpovídajícího množství vody na čištěný povrch - háčky pro uložení kabelu po práci - možnost použití teplejší vody (max. však do 60oC) - účinný mikrovláknový válcový kartáč šíře 280 mm - teoretický plošný výkon stroje až 60 m2 - dlouhý připojovací kabel 7 m umožňuje pracovní rádius až 7,9 m - doba schnutí podlahy < 5 min.

Obsah balení

stroj, 2 mikrovláknové válcové kartáče (z toho 1 náhradní), 1 prořezávač nečistot s tendencí namotání na kartáč (vlasy, vlákna, chlupy), parkovací základna, 30 ml univerzální čisticí detergent

Další informace

Dostupnost6 - 10 dnů
Pracovní šířka280 mm
Velikost kartáče280 mm
Šířka stírací lišty280 mm
Teoretický plošný výkon60 m2 / hod
Zdroj pohonuelektrický - baterie
Pracovní rychlost km/h
Hmotnost5,1 kg
Rozměry dxšxv (mm)Ne
Délka přívodního kabeluNe
Rychlost kartáče ot / min
Příkon motoru kartáče450 W
Výkon sacího motoruW